Prace zakwalifikowane do wystawy I Międzynarodowe Triennale Grafiki w Cieszynie 2017

Home / Triennale 2017 / Prace zakwalifikowane do wystawy I Międzynarodowe Triennale Grafiki w Cieszynie 2017

Prace zakwalifikowane do wystawy
I Międzynarodowe Triennale Grafiki w Cieszynie 2017

LAUREACI
Grafika cyfrowa, Wiek +18
IqbalAklima, Shoeisbeingcharged, Polska– Nagroda Dziekana Wydziału Artystycznego

Grafika warsztatowa, Wiek +18
KawaiShoko, Magic of killingoneself, Japonia – Nagroda Zakładu Grafiki

Grafika cyfrowa, Wiek 14-18
Legierska Katarzyna, Coś innego, Polska – I Nagroda
Wachacz Bartłomiej, Spacer po księżycu, Polska – Wyróżnienie
Zacharewicz Katarzyna, Consuetudo, Polska– Nominacja do nagrody
Hułas Eliasz, Kompozycja nr 4, Polska – Nominacja do nagrody

Grafika warsztatowa, Wiek 14-18
Jagodzinska Weronika, Bez tytułu, Polska – I Nagroda
Gajewski Filip, Ciemność, Polska – Wyróżnienie
Warykiewicz Igor, Miała niebieskie oczy, Polska – Nominacja do nagrody
Ipiraja Gerson, SignoglaFia, Brazylia – Nominacja do nagrody
Zaciera Kamila, Pełnia, Polska – Nominacja do nagrody
Szymonowicz Kamila, FABRYKA OD-ZYSKU, Polska – Nominacja do nagrody
Parzych Natalia, Bez tytułu, Polska – Nominacja do nagrody
Mosurek Miron, WYWERNA, Polska – Nominacja do nagrody
Krawczyk Weronika, W poszukiwaniu niemożliwego, Polska – Nominacja do nagrody
Wójcik Katarzyna, Organiczność, Polska – Nominacja do nagrody

Grafika cyfrowa, Wiek +18
Kokot Aleksander, Bez tytułu, Polska – I Nagroda
Lipka Robert, A PRIORI, Polska– Wyróżnienie
Yue Sun, Peaceserieas 6, Chiny – Wyróżnienie
Szymczak Marek, Wesoła kompania w poszukiwaniu przygody II, Polska – Nominacja do nagrody
Łosewska Anna, Cosmic live, Polska– Nominacja do nagrody
Dudek Maja, Pamięć jako wyzwanie, Polska – Nominacja do nagrody

Grafika warsztatowa, Wiek +18
ChuchuaiPanithan, Time, Tajlandia – I Nagroda
BoomeellarpNuttapong, Iron Lady, Tajlandia – Wyróżnienie
EmiYamaguchi, In wanderinginside, Japonia – Nominacja do nagrody
Szlęk Aleksandra, War in Peace, Polska – Nominacja do nagrody
Lin Fu, Lastparadiseseries, Chiny – Nominacja do nagrody
Budna Oksana, Miasto, Polska – Nominacja do nagrody
CharoenpornTanpong, Untitled 01, Tajlandia – Nominacja do nagrody
KlinovskyTomas, Dry point, Czechy – Nominacja do nagrody
TantiwitkosolChalitta, Canceal VI,Tajlandia – Nominacja do nagrody
VajasutNuttakarn, I want to rest, Tajlandia – Nominacja do nagrody
GOŚCIE SPECJALNI
R. Baeyens Martin, No POINT GOING HALF WAY, C.G.D, Belgia
Kobayashi Isao, Keep Out No. 7, Keep Out No. 5, Piezo graph, Japonia
Ono Katsuko, Wonder Aimlessly, Make me Smile, Etchingaquatint, Japonia
Vasserman Benjamin, Structure II, Beyond The Horizon I, Beyond The Horizon II, Beyond The Horizon IV, Digital print on Hahnemühle German Etching fine art paper, Estonia
GRAFIKA WARSZTATOWA, WIEK 14-18
1. Bąk Maria, Wymiar, Polska
2. Bąk Gabriela, W poszukiwaniu niemożliwego, Polska
3. Bojko Małgorzata, Bez tytułu, Polska
4. Botor Weronika, Bez tytułu, Polska
5. Dziadzia Nataniel, DZIECKO 1, Polska
6. Gajewski Filip, Kompozycja, Polska
7. Golański Aleksander Artur, Poszukiwacz, Polska
8. Górna Iza, Na mojej drodze… miasto, Polska
9. Jaguś Karolina, Natura, Polska
10. Janiszewska Pola, SLOP, Polska
11. Jastrząb Tomasz, Bez tytułu, Polska
12. Jękal Patrycja, Las, Polska
13. Jurczak Sandra, Zimowy las, Polska
14. Kaczmarek Klaudia, Bez tytułu, Polska
15. Kaczmarska Angelika, Bez tytułu, Polska
16. Księżyk Patryk, Królowa, Polska
17. Kubiczek Michał, MOJE MIASTO NOCĄ, Polska
18. Kukol David, Rabbit love, Słowacja
19. Kuropiejski Bartosz, Kod DNA, Polska
20. Landek Natalia, Bez tytułu, Polska
21. Lichuárova Klaudia, DEER MAN
22. Lisowska Agata, Bez tytułu, Polska
23. Lorens Olimpia, VANITE ADOREMUS DOMINUM, Polska
24. Łopatto Wiktoria, Bez tytułu, Polska
25. Łukasik Iga, Bez tytułu, Polska
26. Machková Viktoria, GIRL WITH CAT, Słowacja
27. Mišeková Lucia,Story in the bottle, Czechy
28. Mosurek Miron, Wywerna II, Polska
29. Pacyga Jan, Odbicie miasta, Polska
30. Paszkowski Dominik, Strona 150 coś, Polska
31. Perz Krzysztof, Bez tytułu, Polska
32. Przybyła Sebastian, Bez tytułu, Polska
33. Racenbergerová Klaudia, AN EMBRACE, SLOTH SMIELE, Słowacja
34. Sobczak Agata, Bez tytułu 3, Bez tytułu 2, Polska
35. Szmygin Magdalena, Harmful, Polska
36. Ujazdowska Aleksandra, Bez tytułu, Polska
37. Welowiak Dawid, Ktoś tu… Ktoś tam…, Polska
38. Wolniak Oliwia, Bez tytułu, Polska

GRAFIKA CYFROWA, WIEK 14-18
1. Apine Paula Luize, IMPOSSIBLLE LANDSKAPE, Łotwa
2. Franczak Magdalena, Przygasanic, Polska
3. Rambon Patrycja, Droga 2, Polska
4. Remjasz Daria, Oxenfree, Polska
5. Roszkowska Natalia, W poszukiwaniu niemożliwego, Polska
6. Strzałkowska Wiktoria, Bez tytułu, Polska
7. Szwed Julia, ONA, Polska
8. Wachacz Bartłomiej, Grota, Polska

GRAFIKA CYFROWA +18
1. Czyż Adrian, Przełęcz, Stawy, Polska
2. Dziabaszewska Justyna, REPRODUKUJĄC BRUEGELE’A ZABAWY DZIECIĘCE, Polska
3. Galica Lidia, Pejzaże graficzne, Polska
4. Kiepuszewski Dominik, Krzyż, Polska
5. Kobierzyńska Sylwia, ZAGŁADA ZIEMI I PRZYSZŁOŚĆ, Polska
6. Kokot Aleksander, Cykl prac Synestezje 1, Cykl prac Synestezje 2, Bez tytułu, Polska
7. K. Tica, Moirae
8. Lipka Robert, Apriori II, Polska
9. Milanovic Vladimir, WHO’S DEAD, Serbia
10. NaikViraj, HYDRIDIZATION, Indie
11. Panek Monika, Pamiątka, Polska
12. Sigarkondaval, Untitle I, Indie
13. Sumche, Peace Series 8,
14. Tojka Danuta, Cyberleids IV, Polska
15. Wajner Szymon, Lico, Polska
16. Wieszczyk Olga, Miraż, Polska
17. Ziobro Monika, Pomiędzy, Polska
18. ZhuGuanchu, 2729, SignZanguage, Chiny

GRAFIKA WARSZTATOWA +18
1. AkaikeMomoko, Hide and seek, Rewind, Trick, Japonia
2. AlperRaifIpek, Challenge, Turcja
3. BićanováEva, Prostor, Czechy
4. Bratko Ewelina, S-X BMBS, Polska
5. Brugowska Monika, Na horyzoncie, Polska
6. Bugarić Ida, Pseudopoida IV, Chorwacja
7. Cierpiał Dominik, Golden Hog And Mad Dogs, Polska
8. Cholewa Stanisław, Nauka latania ll, Nauka latania lllPolska
9. DemistaIvanchrevaIvanova-Aleksandrova, In search of the impossible, Bułgaria
10. Dokudowicz Majka, Rem, Polska
11. Domagała Iwona, Tożsamość, Polska
12. Doratević Joanna, Chestnut, Serbia
13. Dotta Fabio, La miaPatatapelosanellostagnoincontoto, Włochy
14. EMSAH SEZER, T3LP Drawing, Turcja
15. Epping Sarah, The formation of thought, Polska
16. Filipowa Beata, Początek jest wszędzie, Polska
17. Flores Rodriguez German, Lucha, lucha, lucha!!!, Meksyk
18. Fragoso Juime, Tiniblos en el Espacio, Meksyk
19. Franz Marek, Dolní stanice, Czechy
20. Gilecka-Grzemska Katarzyna, Re-konstrukcja, Polska
21. Gogol Renata, Wszechświat w pigułce, Polska
22. HyeJeongKwon,Neverending story 2004, Korea
23. IntawongGhonlawit,Fanclub, Tajlandia
24. Im-oebRadanut,Losing my mind, Tajlandia
25. Izdebski Grzegorz, Podwórko, Polska
26. Jaskot Marta, Krowa kosmiczna, Polska
27. Jarzyna Weronika, Matka, Polska
28. JOO-YOUN LEE, Neetwork I, Korea Południowa
29. José Luis MarroqiunRobles, Chakulon, Meksyk
30. KajarecWarrawtchui,Disrepair, August 19 th, Tajlandia
31. Källström Ann-Kristin, SILENCIUM I, SILENCIUM III, Szwecja
32. Kannon, Room
33. KawjangMontol, Lollypop,Tajlandia
34. KhamprasertWarakorn,Untitled, Tajlandia
35. Kit Chirachaisakul,Imprisomed, Still in the preassure, Tajlandia
36. Kołakowska Ewelina,Bodyviolent, Polska
37. Kresoń Monika, Portret podwójny, Arcle portret, Polska
38. Kosakowska Aleksandra, Ksenotransplantacja-transgeniczne świnie, Ksenotransplantacja-PIG MAN, Polska
39. KošarAlja, Bez tytułu, Słowenia
40. Kumar Chetan, Afterdeath, Indie
41. Kwiatkowska Emma, Na zewnątrz, Polska
42. Kzhye-Jeong, NEVER ENDING STORY,
43. Lazar Simona Maria, Door, Włochy
44. Liuzhan lei, The xuan, Chiny
45. LiuShujie, Sense, Chiny
46. MacikMiroslay,Lebky/Skulls, Czechy
47. Maria Del Ricio Rico Leon, ContratoSocial, Meksyk
48. Mączka Marta, Dalej w kolejce, Polska
49. Milontiyević Ivana, Winter, Serbia
50. Moravcová Olga, Ne-zmysly II, Słowacja
51. Nahum Flores, CDMX, Meksyk
52. Nowak Agnieszka, Fabryka manekinów, Polska
53. Nowakowska Katarzyna, Blok A, Polska
54. Olesiak-Zbieg Karolina, Ideały, Polska
55. PhwngBoobhaLadakorn, 1379 Childhoodchickenpox, Thisisjust the two of us, Tajlandia
56. Pierzchała Klaudia, Odbicie, Nieznane, Polska
57. Piłat Józef, Memezis, Polska
58. Pol-asa Chayan, Butter-flyeffect,The Kings, Tajlandia
59. Popek Amadeusz, Chaos ball/ Kłębuszek, Polska
60. Rodriguez Alexsandru Flores, Ascca a uniza, Meksyk
61. Rommel Hermanm, Searing 1, Niemcy
62. Rozpara Hanna, Kamuflaż k nr 1, Polska
63. Rumianowska Bogna, Język płazów,Serce strzygi,Polska
64. Rybacki Łukasz, Abstraction in the space(2 prace),Polska
65. Sosiński Sławomir, Sieć neuronowa, Polska
66. Sredanovic Jelena,Betweenwater and clouds l, Serbia
67. SrithonavilotMongkol,Memories bon No 2, Tajlandia
68. Staniaszek Dominika, Bez tytułu, Polska
69. Starczewska Beata, XXX, Polska
70. Summa Panithan, Bed Time, Tajlandia
71. SuriyapatarapunPuritip, The ZastAttachment, Polska
72. SuttiwerawatAticha, Brush on .2, Tajlandia
73. Szram-Lipka Małgorzata, Odlot, Polska
74. Szyk Aleksandra, War in peace 2, Polska
75. TarkotováKristýna, Ležící, Dřepící, Czechy
76. ThongpayongAmorn, Aunt, Tajlandia
77. Trusik Piotr, Migoczące trofea, Polska
78. Śpiewak Karolina, Jak zwykle nic (dwie prace), Polska
79. Ubonchay Sasi, Zooney 1, Tajlandia
80. UzuleAgnese,Draco II,Draco III, Litwa
81. Vojtus Boris, Zurat, Słowacja
82. WangMumu, Mu Yu 4, Chiny
83. WangWei, Tell the past, Chiny
84. Warchał Anna, Łóżkowa nocna Potworka, Polska
85. Widlarz Dominika, Znajdź wyjście, Polska
86. WuttichaiBoonyaman, Not Myself, Tajlandia
87. YamaguchiEmi, At the freeinsideJaponia
88. YifaXu, DREAM, Chiny
89. Yildiz Kemal,Kafkaesquelll, Turcja
90. Zachara Anna, Dehumanizacja, Polska
91. Zawiślak Sylwia,Bestiariusz, Polska
92. Zdejszy Jakub, Obecność, Polska
93. ZhanTing, The Rules I, Chiny
94. Żuk Justyna, Czajniczek Russella, Polska

Podsumowanie:
Autorzy: 194
Prace: 223